NowaTV Oyun Sunucuları

(Deaktif) Unturned: Askeri RolePlay

Sunucularımıza hoşgeldin, tüm sunucularımıza ve bilgilerine buradan ulaşabilirsin.

(Deaktif) Unturned: Askeri RolePlay

NowaTV Askeri RolePlay Hakkında
NowaTV Unturned Askeri RolePlay sunucumuz, Unturned üzerinde Askeri RolePlay konseptli ve içerisinde oyuncunun yetkiliye ihtiyaç duymadan oynayabileceği, Unturned üzerinde bulunan döneminin en gelişmiş Askeri RolePlay sunucusudur. Diğer sunucularımızda olduğu gibi bu sunucumuzdada sizlerle çeşitli başarılara, rekorlara ve güzel bir serüvene imza attık.

Bu sunucumuz, Rusturned veya Emek sunucumuz gibi sürekli / uzun süre boyunca hizmet veren veya açık kalan bir sunucu değildi. Toplamda 3 sezon açık kalan sunucumuz yaklaşık 3-5 ay boyunca sizlere hizmet verdi. (Her sezon yaklaşık 1 ay sürüyor)


NowaTV Askeri RolePlay neden bu kadar kısa süre açık kaldı? & Neden hâlâ/sürekli hizmet vermiyor?
Askeri RolePlay sunucumuz her ne kadar açık olduğu dönemde Unturned üzerinde bulunan en gelişmiş sistemlere sahip olsa da, diğer sunucularımız gibi %100 kendini yürüten bir sunucu değildi. Yetkili Ekibimiz, her akşam belirli saatlerde sunucu içerisinde bulunan ülkeler arasında savaş düzenliyordu ve bu çok zaman/emek alan birşeydi.
Bu yüzden Askeri RolePlay sunucumuz 3 sezon / 4 ay boyunca siz oyuncularımıza hizmet verdi. Sezonlar arasında sunucumuza büyük güncellemeler yaptık ve yetkili ekibimiz sunucuya ayırılan yoğun mesainin yorgunluğunu atmış oldu.

Aynı şekilde maalesef Askeri RolePlay sunucu türü, ekibimizi çok yoran ve siz oyuncularımızada sürekli hizmet verebilecek bir tipte sunucu türü değil. Bu yüzden Askeri RolePlay sunucumuzu sezonluk olarak açıyoruz.

Askeri RolePlay sunucumuz, en son 2020 Ekim ayında 3. Sezonuyla hizmet verdi.
Acaba 4. Sezon ne zaman başlayacak?
Askeri RolePlay sunucumuz hakkında daha fazla bilgiye, içeriğe Discord sunucumuzdan ve aşağıda bulunan kaynaklardan ulaşabilirsiniz.


Askeri RolePlay 1. Sezon 1.Video
https://youtu.be/_nd1atBloKI
Askeri RolePlay 1. Sezon 2.Video
https://youtu.be/hGNKcfKK1zg
Askeri RolePlay 1. Sezon 3.Video
https://youtu.be/abMeQ7gB6nI


Askeri RolePlay 2. Sezon 1.Video
https://youtu.be/pvtazq-oKu8
Askeri RolePlay 2. Sezon 2.Video
https://youtu.be/n_4YRjitHfM


Askeri RolePlay 3. Sezon 1.Video
https://youtu.be/2conY7xo0VE