NowaTV Oyun Sunucuları

Unturned: Emek

Sunucularımıza hoşgeldin, tüm sunucularımıza ve bilgilerine buradan ulaşabilirsin.

Unturned: Emek

NowaTV Unturned Shoplu Emek Sunucusu
Bu sayfadan NowaTV Shoplu Emek ile ilgili tüm detaylara ve bilgilere ulaşabilirsiniz.


NowaTV Shoplu Emek Hakkında

NowaTV Shoplu Emek sunucusu, yıllardır Türkiye ve yurt dışında bulunan Shoplu Emek sunucularındaki klasik, değişmeyen, güncellenmeyen ve yenilik bulunmayan sistemi değiştirmek, bu sunuculardan sıkılan oyunculara yeni bir heyecan yaratmak adına siz oyuncularımıza sunuldu. Klasik Shoplu Emek anlayışını yeni ve özel sistemlerimizle değiştirerek/güncelleyerek yeni bir Shoplu Emek anlayışı getirmeyi hedefledik.


NowaTV Shoplu Emek Sunucusu Diğer Sunuculardan Ayıran Şeyler, Farklılıkları Ve Kendine Özel Sistemleri.

- Shop Arayüzü Artık komut ile eşya alıp satma tarih oldu! /shop yazarak Shop Arayüzünü açabilir ve kolay bir şekilde Shop'dan eşya alıp, satabilirsiniz.
- Uyuma Sistemi Artık eşyaları karaktere saklayıp oyundan çıkma devrine son! Uyuma Sistemiyle beraber, oyundan çıktığınızda karakteriniz uyuyan bir adama dönüşür.
- Hızlı Menü ve Kitler Ekranın sağ alt kısmında bulunan Hızlı Menü ve Kitlerle birlikte artık en önemli işlemler sadece bir tık uzağınızda.
- Hızlı Toplama/Bırakma Virgül (,) tuşuna basarak sandıkta bulunan bütün eşyaları hızlı bir şekilde envanterinize taşıyabilirsiniz. Nokta (.) tuşuna basarak envanterinizde bulunan tüm eşyaları sandığa hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz.

- Pazar Sadece shop ile ticaret yapmak zorunda değilsiniz. Pazar sistemiyle birlikte sunucuda bulunan diğer oyuncular ile alım, satım, ticaret yapabilirsiniz.
- Garaj Sistemi Sahip olduğunuz önemli araçları kaybetmek istemezsiniz. /garajakoy yazarak araçlarınızı kimsenin erişemiyeceği sanal garajınıza saklayabilir, /garaj yazarak araçlarınızın bulunduğu modern arayüzü açabilir ve araçlarınızı kullanabilirsiniz.
- Yapıların Canını Görme Yapılara yumruk atarak veya C+Point yaparak yapıların canlarını görebilirsiniz.
- Rust Headshot / Hit Sesleri Herhangi bir kişiye hasar verdiğinizde veya vuruş yaptığınızda Rust oyunundaki gibi rahatlatıcı vuruş sesleri duyarsınız.
- Yatak/Ölüm Ekranı Öldüğünüzde karşına çıkan ekrandan hızlı ve kolay bir şekilde yatanaklarınıza doğrudan ışınlanabilirsiniz.
- Çürüme Haritada bulunan yapılar eğer bir Claim Flag'a sahip değilse çürür. Çürüyen bir yapınız varsa ekranın alt kısmında uyarı kutucuğu çıkar. Evlerinizin çürümemesi, canlarının yenilenmesi ve başkalarının evlerinizi ele geçirememesi için daima Claim Flag kullanmalısınız.
- Otomatik Toplama ve Stack Ağaç veya metal toplarken kaynaklar yere değil doğrudan envanterinize eklenir. Topladığınız kaynaklar envanterinizde otomatik olarak stacklenir. Otomatik Satış ile kolayca kaynaklarınızı satabilir ve para kasabilirsiniz.


NowaTV Shoplu Emek Sunucu Rehberi

Buraya tıklayarak, Shoplu Emek sunucumuzda bulunan çeşitli ve sık kullanılan komutlara ulaşabilirsiniz.


NowaTV Shoplu Emek Sunucu Bilgisi

Aşağıdan Shoplu Emek sunucumuzun Canlı Bilgisine ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için, Oyna, Sunucularımız ve Sıralama sayfalarına göz atabilirsiniz.