NowaTV Oyun Sunucuları

(Deaktif) Unturned: Rust

Sunucularımıza hoşgeldin, tüm sunucularımıza ve bilgilerine buradan ulaşabilirsin.

(Deaktif) Unturned: Rust

NowaTV Rusturned Hakkında


NowaTV Unturned Rust (diğer adıyla Rusturned) 2020 Şubat Ayında siz oyuncularımızın hizmetine sunuldu. Unturned Türkiye'de yeni bir devrim yapan sunucumuz sizlerle birlikte bir çok başarıya imza attı. Ekibimiz tarafından hiç bir Rusturned sunucularında bulunmayan özel sistemler, özel modlar ve haritalar geliştirildi. NowaTV Rusturned, hizmet verdiği süre boyunca her ay yapılan düzenli güncellemeler, yenilikler ile siz oyuncularımızın beğenisini kazandı. Avrupa'da ses getiren sunucumuz, yurt dışında en popüler Rusturned sunucularıyla anlaşmalar yaptı ve NowaTV Modları yabancı/global oyuncularla buluştu.
2020 Şubat Ayından, 2022 Eylül Ayına kadar siz oyuncularımıza hizmet veren sunucumuz aynı zamanda Türkiye'nin en uzun süre açık kalan sunucusu ünvanına sahip oldu.


2020 Şubat Ayından, 2022 Eylül Ayına kadar harika bir serüven. Sayısız başarılar, sayısız güncellemeler, sayısız klan savaşları, raidler, eventler.
Yaklaşık 3 yıl içerisinde sunucumuzda siz oyuncularımıza harika bir oyun deneyimi yaşattık. Amacımız her zaman saygılı, kaliteli, rekabetçi bir oyun ortamı sunmaktı ve bunu başardığımızı düşünüyoruz. Sunucumuzu koskoca 3 yıl boyunca desteklediğiniz ve sunucumuz içinde bulunan oyun ortamına katıldığınız için çok teşekkür ederiz.
NowaTV Rusturned neden hala açık değil?

Rusturned sunucumuz, son 6 Ayda maalesef beklediğimiz ilgiyi görmedi. Sizlerin Rusturned modundan sıkılmış olmanız, Türkiye'de yaz tatilinin sona ermesiyle birlikte okulların açılacak olması, ve gelecekteki projelerimizi gerçekleştirebilmek adına Rusturned sunucumuzun Türkiye faaliyetlerini durdurma kararı aldık. Tam açıklamaya buradan ulaşabilirsiniz.


NowaTV Rusturned ileride tekrar açılacak mı?

Rusturned sunucumuzu özlenir ve eskiden sahip olduğu ilgiye kavuşursa, neden olmasın?
NowaTV Rusturned hakkında daha fazla bilgiye, içeriğe Discord sunucumuzdan ve aşağıda bulunan kaynaklardan ulaşabilirsiniz.


NowaTV Rusturned Tanıtım Videosu:


NowaTV YouTube kanalımızda çekilen "NowaTV Rusturned Serisi / 1. Sezon"
https://www.youtube.com/playlist?list=PLqAT1xl0HN-Np6QzqN3GaaO-yk6jnr9dc


NowaTV YouTube kanalımızda çekilen "NowaTV Rusturned Serisi / 2. Sezon"

https://www.youtube.com/playlist?list=PLqAT1xl0HN-OfEWUNIE_d_7an3vPL-LqS